| Marina_4521 a întrebat:

Cine stie codurile bonus care au fost pana acum la FARMERAMA?
Funditahee hee

1 răspuns:
| gabira a răspuns:

Eu nu stiu dar stiu cum faci rost trebuie sa cumperi momindele pe bani adevarati si cu momindelele iti da un cod daca vrei contul meu ca e misto eu nu-l mai vreau trebuie sa-mi dai fundita si til dau are vreo 40000 bani sau nu mai stiu cat cat are dar are destui si tiam spus da-mi fundita ca til dau si nu mint jur cu mana pe inima ca merge am 12 ani si nu ma pun cu minciuni