| miculd a întrebat:

cine stie cum pot sa intru pe 2 de ferestre de Imvu in acelasi timp? Daca stiti va rog spuneti-mi.

Răspuns Câştigător
| Portocalovinsky a răspuns:

Trebuie sa folosesti sandbox!
Eu il am. E usor de instalat, si cand vrei sa intri pe 2 conturi pui programul IMVU pe Sandbox.
Succes!

3 răspunsuri:
| Melyssuka a răspuns:

Intri intr-o casa oarecare si mai dai pe alta de la chat room si gt esti in 2 deodata sau daca te invita candva la el in casa dai accept si esti in 3 :]fundita?batting eyelashes

| miculd explică (pentru Melyssuka):

Pai... man nu la asta ma refer ma refer ca sa pot sa intru pe doua conturi de odat ain acelasi timp si daca era raspunsul corect iti dadeam fundita dar daca stii la intrebarea corecta sigur o sa ai o fundita:X

| Melyssuka a răspuns:

Pai ca sa intri deodata pe 2 conturi nu merge.doar daca ai doua calculatoarelaughingda de 2 ori pe acelasi calculator nu se poate si eu am incercat oricum succes!