| Caly95 a întrebat:

cine stie un trade hack free functional pentru metin2 servare private, dau funda big grin happy

2 răspunsuri:
| IoNuTz96 a răspuns:

Oameni buni! Trebuie sa intelegeti ca nu exista asa ceva pentru original. Probabil ca exista pentru private dar pentru original nu ai cum deoarece aia au proctectie hack-shield si chiar daca, print-o minune, cineva ar reusi sa faca un astfel de hack, dupa ce l-ar folosi ar lua ban permanent in rumatoarele 10 secunde.

| Caly95 explică (pentru IoNuTz96):

Am si mentionat ca pentru private nenea daca te holbezi mai atentwinking