| Alecsyyya a întrebat:

Cine vrea sa facem un schimb : va dau un cont Panfu (daca nu va place jocul, spuneti voi un cont la alt joc), si voi imi dati un cont Lady Popular (as vrea peste nivel 5, daca nu aveti, puteti sa imi dati de orice nivel)? Daca vreti, va pot da mai multe conturi (spuneti voi jocul), si voi imi dai mai multe conturi Lady Popular. Va multumesc! Funda+vot!

Răspuns Câştigător
| withoutmoney a răspuns:

Te poti ajuta de asta www.thebestscreensavers.com

| Alecsyyya explică (pentru withoutmoney):

Si ce pot face cu site-ul?

2 răspunsuri:
| Andreea_Bianca_1995 a răspuns:

Daca vrei iti dau un cont de lvl 6 sau unul de 19 de pe lady popular varianta noua