| Framțescu a întrebat:

Buna Cineva va rog din tot sufletul meu mă poate ajuta cineva cu o chestie. Deci eu am avut un cont care l-am folosit mereu. Și cel mai important l-am folosit la epic games. Ok telefonul s-a stricat se închidea că prostul întruna până o murit. Trebuie sa îi cumpăr ecran că să meargă dar costă și nu merita. Mi-am luat altul bun. Acum când am vrut să mă conectez cu epic games contul ăla a mers câteva săptămâni dar și-a dat seama că e suspect bla bla bla. Din cauză că era pe telefonul stricat. Acum nu pot să mai fac nimic nu ma lasă să mă conectez de loc spune ca este inactiv și nu mă pot conecta. Va rog cineva ajutati-ma dau funda și o să vă mulțumesc.

2 răspunsuri:
| alexandru3107 a răspuns:

Pune-i sa iti trimita un link de verificare pe email, sau fa orice iti apare dat de ei ca sa iti verifice contul in vreun fel anume. Daca nu functioneaza, inseamna ca nu mai poti intra in posesia acelui cont. Insa daca ai toate datele necesare, nu vad de ce sa nu iti mearga logarea.

| Framțescu explică (pentru alexandru3107):

Hei buna deci eu daca am găsit poze că mi-am creat contul mă poate debloca sa aiba incredere in mine