| henry14 a întrebat:

Buna credeti ca gta 5 va merge pe urmatoarea placa video ATI RADEON HD 4870 512MB si ce parere aveti despre aceasta placa video
Vreau raspunsuri concrete multumesc.

1 răspuns:
| Anton_Seby_1992 a răspuns:

Pai, inca nu cred ca au aparut specificatiile pentru PC la Gta 5, tin sa cred ca la specificatiile minime placa video s-ar putea situa la 1024mb fiindca gta v este un joc cu o grafica complexa.
Placa video cred ca este una buna, eu am ati radeon hd5400 series, si imi merg foarte multe jocuri la rezolutii oarecum ridicate, nu se incalzeste excesiv, deci cred ca hd4870 este o placa video buna.