| Spiridusbaa a întrebat:

Buna . Cum as putea sa strang mai multe like-uri la o pagina despre fete pe facebook ? Cine ar putea sa mi-o "promoveze" sau sa-i faca publicitate pe pagina lui ? Sau. Ce as putea sa mai adaug ca sa adun fani ? Dau fundita pentru. cele mai bune idei :* !

1 răspuns:
| Sariii a răspuns:

Pai poti sa ti'o promovezi pe jocuri, chaturi sau pe messenger.winking Daca nu am si eu o pagina @[455554394485038:0] Si putem face pub. reciproc.;;>