| alexutza_3691 a întrebat:

Am nevoie de neaparata de like-uri la pagina mea de facebook! Prin ce metode as putea sa strang? Deja am invitat prietenii sa dea dar nu au dat prea multi. Dau funda + vot daca imi faceti chiar voi publicitate!
Multumesc mult!

8 răspunsuri:
| onasis1961 a răspuns:

Apelează la prieteni, colegi, rude postează linkul pe TPU să te ajutăm.

| IoNyShimotukushichi a răspuns:

Daca vrei te ajut eu sa stragi mai multe like-uri, da-mi link-ul si te voi ajuta eu! Fundita?

| SerafimHD a răspuns:

Publicitate: Prin ce metode as putea sa strang? Deja am invitat prietenii sa dea dar nu au dat prea multi. Dau funda + vot daca imi faceti chiar voi publicitate!

| Alexaaandraaa a răspuns:

Sunt pagini de facebook care se ocupă cu publicitatea altor paginii. Înceracră să vorbești cu pagini populare, asta este o suluție. Succes! puppy dog eyes Pup!:*

| Georgy_Balan_1998 a răspuns:

Câte like-uri are pagina ta?

| alexutza_3691 explică (pentru Georgy_Balan_1998):

26 stiu dezamagitor

| alexutza_3691 explică (pentru Georgy_Balan_1998):

26 stiu dezammagitor

| TheSuprem13 a răspuns:

Buna! Daca vrei sa primesti cat mai multe like-uri, share-uri, follow-uri, etc la pagina ta poti folosi un site de exchange unde tu dai like la paginile altora si ei iti dau tie+ plus multe alte posiblitati de promovare. Inregistreaza-te! E gratis si foarte eficient!
http://fast-ex.net/? ref=2749