| BoykaAlexandru a întrebat:

Cum fac ca pe YouTube sa postez o imagine acolo la videoclip dar cand intra in video sa nu apara imaginea! cum fac si alti youtuberi ex: IHATEPINK! el pune o imagine la video acolo si nu i arata o secventa din joc ca si la mine!happy cine stie cum fac sa imi spna MErsii! FUNDA + VOT

Răspuns Câştigător
| Borderline a răspuns:

Buna. Daca te referi la Thumbnail, trebuie sa fi partener cu Youtube. Daca nu esti partener poti incerca video`ul acesta, e putin mai complicat.
http://www.youtube.com/watch?v=gpF3a8aFpd0