| Eu_3237 a întrebat:

Bună, cum pot să cumpăr ceva la ferma veselă

Răspuns Câştigător
| andrulina a răspuns:

Buna! Sus in dreapta apare un autobuz, dai click pe el, astepti 4 secunde sa se incarce si ajungi intr-un orasel unde gasesti magazin de bricolaj, piata (de unde poti cumpara lucruri de la altii), furnizori de seminte (de unde poti sa cumperi seminte) si cateodata si niste oameni care au un semn al exclamarii in cap si aia o sa iti ceara diferite produse.

1 răspuns:
| MarLn a răspuns:

Dai clic pea cel autobuz si mergi in piata iar acolo vei putea cupara ce vrei