| Fundita a întrebat:

Cum sa-mi schimb parola la Ferma Vesela?

Răspuns Câştigător
| Oanna96 a răspuns:

Dai la profil...

si o sa-ti arate acolo mai multe chestii nume prenume parola noua parola veche.etc
Scri parola noua de doua ori deoarece asa iti cere, iar apoi dai salveaza care este chiar in dreptul ei:*

5 răspunsuri:
| Mymymymmy a răspuns:

Dai nu mai amintesc parola si urmezi pasii
succes

| irina_1943 a răspuns:

Intri in cont cu parola actuala dai pe profil cauti si vei gasi parola noua scrii pe cea care o vrei si gata!

| daryus_4852 a răspuns:

Intri pe ferma vesela in aidiul tau si dai la profil si acolo vezi mai multe

| Bogdan_5050 a răspuns:

Trebuie sa intri la ''options'' si sa dai la editare date si acl modifici email cu ar fi :bos.bos@yahoo.com si il modifici in boss, boss@yahoo.com si apoi te va intreba vrei sa schimbi parola si apoi dai pe bifa si o schimbi sper ca am fos de ajutor apropo eu am lvl 53 uh?