| Lauraquestion a întrebat:

cum pot sa dezinstalez Skype? Mersi

3 răspunsuri:
| OmletteDuFromage a răspuns:

Intra in folderul Program Files (daca acolo l-ai instalat). Cauta-l printre acele programe. Ar trebui sa fie instalat intr-un folder numit Skype. Intri in acel folder si cauti o icoana numita uninstall, sau ceva asemanator. clickezi acea icoana si astept sa ti se dezinstaleze. daca nu, deschide casuta search a calculatorului (o gasesti in cacatul ala din bara cu windows, de unde inchizi calculatorul...printre programele alea trebuie sa fie si search). scrii in casuta aia "Skype" si o sa-ti arate folderul. intri in el si la fel. ii dai unninstal...(exista unele programe care nu au unninstal. daca skype nu are unninstal - dar sunt sigur ca are - selectezi tot si dai delete) spor.

| danyel410 a răspuns:

Start->Set Program access and defaults apoi sus e change or remove programs dai clik cauti pe acolo Skype si dai remove... gata baftatongue

| Amalinei_Aurel_1954 a răspuns:

Cum pot sa dezinstalez skipe