| anonim_4396 a întrebat:

Cum pot sa dezinstalez avira si skype?

8 răspunsuri:
| stlucian a răspuns:

Pentru a dezinstala avira corect vezi aici:

http://www.masterszone.net/cum-se-dezinstaleaza-corect-antivirusul/

in link ceva mai jos.

Iar pentru a dezinstala orice program recomand revo uninstaller pro il iei pentru 30 zile:

http://www.revouninstaller.com/

| hypentakill a răspuns:

1 Start
2 Control Panel (Panou de control)
3 Add/Remove Program

| anonim_4396 explică (pentru hypentakill):

Unde gasesc add remove program?

| hypentakill a răspuns (pentru anonim_4396):

Start>Control Panel>Add remove program (al 3-lea)

| Soryn2244 a răspuns:

Start control panel add or remeve program cauti programul dai remove...

| kpoplover21 a răspuns:

Control panel > add or remove programs > change or remove programs (cauti programul care vrei sa il stergi si dai Remove > next > next > next...
Papa!

| Jitea_Stefan_Alex_1985 a răspuns:

Pai intra in start, click pe panou de control(sau cum se numeste la tine)click la adaugare sau eliminare(nu mai stiu continuarea), astepti si dai click pe skype si ce prorame mai vrei sa dezinstalezi, si click pe eliminare sau pe modificare, eliminare. Sper ca te-am ajutat.

| Irene26 a răspuns:

Din control panel - programs and features si gasesti acolo toate programele si dai click dreapta- uninstall la avira si skype