| GreyRose a întrebat:

Cum poti face credite pe imvu cu Refer a friend? Dau fundawinking

Răspuns Câştigător
| Tzitzi12 a răspuns:

Faci un cont de YAHOO. Te loghezi pe el, apoi dai pe Earn Credits - Refer a friend. Acolo va trebui sa bagi o adresa. Adica acea adresa facuta recent, apoi o sa iti vina un email, unde va trebui sa dai YES. Te descurci tu si vei vedea. Creezi contul, pentru ca acolo te trimite acel "YES". Dupa creeare rogi un prieten sa intre pe noul cont si sa iti dea 5 chat'uri!