| Aia373 a întrebat:

Cum sa imi descarc jocurile care costa pe Magazin Play fara sa platesc? Ex: Minecraft, Gta, etc.
Fundaa.

3 răspunsuri:
| AlleXuSS a răspuns:

Recomand sa le iei de pe https://kickass.to/usearch/Minecraft%20Android%20category:games/ de exemplu minecraft si dupa iei instalarile direct pe telefon sau iti descarci AirDroid pe pc/laptop si pe telefon asta pentru a nu mai folosi usb-ul happy sper ca te-am ajutat

| vladut91 a răspuns:

Pai, sunt jocuri free si jocuri care trebuie cumparate. De ex minecraftul original trebuie cumparat dar sunt alte versiuni asemanatoare

Jocurile care costa bani sunt originale nu le poti lua gratis

| Doc22 a răspuns:

Iti descarci Mobogenie, doar sa nu o descarci de pe Magazin Play pentru ca nu o sa mearga
O descarci de pe google
O poti descarca si in computer iar jocurile le vei instala in tel prin cablu de date
Sper ca am fost de ajutor