| RaulIndungi a întrebat:

daca am un laptop si imi merge pe el fifa 2013, ar putea merge si NFS: Most Wanted 2012?

Răspuns Câştigător
| TechTonik a răspuns:

Salut! Teoritic, da pentru ca jocurile astea cer resurse asemanatoare. Oricum, cauta pe Google "NFS:Most Wanted 2012 system requirements" si compara-le cu ce resurse ai tu la laptop.

1 răspuns:
| LeganzaMoonwalker a răspuns:

Salut!
NFS MW2 are niste cerinte destul de mari.

Daca pe laptopul tau iti merge Fifa2013 cu rezolutia normala 1366x768 si cu detaliile pe mediu, ar trebui sa iti mearga MW2 pe low...

Eu de exemplu am un i5 si placa video nVidia de 2GB si mi se misca la mediu ok.

Succes; Sper ca te-am putut ajuta!