| anonim_4396 a întrebat:

Daca cineva imi trimite mesaj pe Messenger si eu nu vreau sa il deschid (sa dau seen), dar sterg conversatia sa nu imi mai apara mie in Messenger fara a vedea mesajul respectiv persoana care imi scrie va vedea asta? Sau doar ii va aparea ca si cand nu am deschis mesajul si atat?

Răspuns Câştigător
| Anddreee a răspuns:

Dacă ștergi o conversație din messenger celeilalte persoane nu-i va apărea că ai făcut asta. Ei o să-i apără conversația normală și dacă îi dai seen înainte de a o șterge, ei îi va apărea că ai dat seen și atât.