| anonim_4396 a întrebat:

Buna!
Daca dezinstalez Origin, numai pot instala Sims 4?

4 răspunsuri:
| Goddess23 a răspuns:

Ai nevoie de Origin pentru a rula Sims 4. Oricum nu merita sa investesti bani in joc, pe mine m-a dezamagit si tot mai bun mi se pare Sims 3

| CezaraEM a răspuns (pentru Goddess23):

Acum chiar plang, cat de proasta am putut sa fiu! Pe deasupra am dezinstalat si Sims 3, unde aveam instalate o gramada de chestii misto (unele sunt salvate in My Studio de pe siteul Sims3)! Dar eh...le pot face iar, chiar mai faine!
Ma enerveaza la Sims 4 ca grafica e asa tusata si in ceata?!
La sims 3 se vedea foarte clar!

| Goddess23 a răspuns (pentru CezaraEM):

Umbla la grafica pentru ca ar trebui sa fie la fel de clara ca la Sims 3.

| CezaraEM a răspuns (pentru Goddess23):

Crede-ma ca am umblat, dar in zadar. Asa este jocul realizat! Dezamagitor cum ai zis si tu si tot mai bun ramane Sims 3.