| torinolempo a întrebat:

Dati-mi idei de cateva jocuri de actiune.

3 răspunsuri:
| ChristianXLX a răspuns:

Assassins's Creed III/IV, call of duty mw 3, battlefield IV, si unul care are si actiune si mai de toate si chiar imi placee, Watch dogs

| Nakori a răspuns:

Dark Siders 1, 2/ Prototype/ Dishonored/ Assassin's Creed/ Tomb Raider / Dying Light : )

| Daniel_Pătru_1997 a răspuns:

DarkSiders 1, 2, Dishonored, Prototype, Dishonored, Batman Arkam City, Asylum, Origins, Assassins's Creed IV, Sleeping Dogs, Dying Light, Far Cry 3, 4, GTA 5, League Of Legends, Dota 2, Heroes Of Newerth.