| BєвιтzαCυFιтzє a întrebat:

Dati`mi niste programe de modificat poze! Sunt noua si as vrea sa ma acomodez dar orice altceva in afara de:
PhotoScape
Blingee
piZap
PhotoShop
MyPhoto
Pxrl-o-matic
Pxrl
Funda!

3 răspunsuri:
| Ichigo523 a răspuns:

Nelul Dc Nu iai Scris Roman? Fi atenta Picasa Este Cel mai Bun te poti connecta cu progamul direct la un alt progam pe net deci un fel de completare si mai ales esti noua asta e cam mediu progamul deci e potrivit.

| neluL a răspuns (pentru Ichigo523):

@Ichigo523 I-am oferit variante de alegere pentru ca si ea a folosit varii site-uri/programe pe care nu le doreste. Inseamna ca are oarece cunostinte in ceea ce doreste!

| Sp1r1dushuPrizmat1k a răspuns:

Photofunia