| ReBoOt a întrebat:

Buna dati-mi si mie niste exemple de jocuri MMORPG, MMO, RPG...cine da cele mai multe exemple primeste funda

Răspuns Câştigător
| William a răspuns:

Pai as putea sa ma apuc acum si sa insir sutele de jocuri MMORPG pe care le stiu dar sunt prea lenes, mai bine iti dau un link http://mmohuts.com/, si tu de aici alegi ce joc vrei, dupa cum vezi sunt sortate pe categorii: Sci-Fi, Fantasy, 2D, 3D, Shooter, Sports, Racing, Browser, MMO, MMORPG. Iti alegi ce categorie vrei si o sa gasesti o gramada de jocuri, sunt sigur ca mai multe jocuri ca mine nu o sa iti dea nimeni asa ca te rog sa imi dai FUNDA.

2 răspunsuri:
| KoKo56 a răspuns:

4story
metin2
word of warcraft

| Capota a răspuns:

Daca ai macar 128 mb placa video si 1g ram recomand jocurile gothic 1 si 2 daca ai mai mult de 512 mb video si 2g ram gothic 3 si 4 crede-ma sunt suuper jocrile