| RobGronkowski a întrebat:

Daţi-mi exemple de jocuri MMORPG gen Metin2, 4Story etc. Fundawinking

Răspuns Câştigător
| kingD0G a răspuns:

Silkroad Online
Perfect World
4Story
Sould Order
Forsaken World
King of Kings 3
Pandora Saga
Dungeons & Dragons Online
Flyff: Fly For Fun
Troy Online
Scarlet Legacy
Rusty Hearts
Storm Online
Soul Order Online
Lucent Heart
Craft of Gods
Kabod Online
Cabal Online
Dynasty Warriors Online
Legendary Champions
Mythos
Forsaken World
Return of Warrior
Erebus Travia Reborn
Tales of Fantasy
EverQuest II
Mabinogi
CardMon Hero
Vindictus
The Lord of the Rings Online
Zentia
Divine Souls
Legend of Martial Arts
War of Angels
Dragon Oath

Succes!winking

| RobGronkowski explică (pentru kingD0G):

Dc nu merge sa-ti dau funda mane?

5 răspunsuri:
| kingD0G a răspuns:

Stai linistit, eu sunt gamer, nu ajut pentru "funda", eu ajut sa facem lumea mai buna.

Inca o data, succes!

| gamerulyonutz a răspuns:

Metin2 ro, metin2 mage, metin2 mondial, bm, gx, united, etc funda

| Johnny99 a răspuns:

Ti le spun cele pe care le-am jucat eu si chiar le ador si acum. World of Warcraft Freakz edition. S4 League e de actiune dar fac pariu ca ti-ar placea. Dota, League of Legends, Forsaken World, Perfect World, Shaiya, The Aurora World. A3 e super. Runes of Magic, Rise of Immortals: Battle for Graxia, Asura online, Kings Road, Wizardry Online, The lost Titans. Supreme Destiny, Fiesta online. Valiant, Hunter blade, Rode, Scarlet Legacy. Te rog mult. Funda?

| locranfurey a răspuns:

Am incercat aproape toate mmorpgurile si pot spune ca in afara de metin cele mai frumoase sunt AION si WOW, si LEAGUE OF LEGENDS dar nu e chiar acelasi gen.Bft!