| oanavreacategoriadesprejoculpentrufeteLadyPopular a întrebat:

De cate ori vreau sa imi fac cont pe IMVU(DUPA CE SCRIU TOT)imi apare asta sus, scris cu rosu:IMVU was unable to process your request. Ce inseamna? Ce am gresit?

Răspuns Câştigător
| Luii a răspuns:

Stiu cum e...si eu vreau sa imi fac nu e bun codul de securitate.stiu ca si mie ii face la fel broken heart((

2 răspunsuri:
| Pufoshenia a răspuns:

Poate ca iti pentru c anul ai varsta potrivita trebuie sa ai de la 13 in sus sau daca nu-ti merge nici asa incearca cu alte programe de internet sigur o s aiti mearga

| Victor a răspuns:

Buna. I-mi pare rau de "esecul" tau.Sa vedem ce poate fi:
1.Virsta (ei cer ca virsta minima sa fie 13 ani ). Teoretic. Minte si tu putin.(nerecomandat=minciuna are picioare scurte)
2. De pe PCul tau s-au mai facut Acontiri. (imvu detecteaza asta=nu accepta, vezi TOS)
3. SFAT: Daca vrei sa ai un acont cu adevarat.Reinstaleaza Windowsul (sau ce ai). Aconturile de care-ti "amintesti" stergele. Instaleaza un antivirus (chiar si Free ) bun.
4. Alege un nume fara acele xX...Xx.(sa para totusi o "derivare " dintr-un nume real.(niciodata, pe internet Nu da datele tale reale; decit persoanelor cunoscute.
Pate gasesti mai multe aici:http://cablan3d.blogspot.com/p/imvu.html
Astept comentariile si intrebarile tale, pe blog.
BAFTA.