| EditorulX3 a întrebat:

de ce cand intru pe site la revomondial metin2 imi zice asta? You don't have permission to access / on this server.! FUNDA

Răspuns Câştigător
| GameMasterDark a răspuns:

`You don't have permission to access / on this server` adica nu poti accesa serverul doar pentru persoanele cu IP(Internet Protocol) salvat la server pot intra happy FUNDA!

1 răspuns:
| LoveMetin2 a răspuns:

Servarul ala nu va mai fi functionabil
deja a fost flodat de nenumarate ori.Eroarea aia ti`o da din cauza ca siteul a fost atacat si nu esti singurul/singura