| andrei1694 a întrebat:

De ce imi merge sacadat woodcutter simulator 2013?

3 răspunsuri:
| iVortex a răspuns:

Depinde, poate ai un Pc mai slab. Poti sa-ti descarci Razer Cortex ( http://www.razerzone.com/cortex ), este un program foarte bun pentru marit FPS-urile. Daca nu sti cum se foloseste si cum se face cont, uitate pe net, sigur gasesti. :)

| andrei1694 explică (pentru iVortex):

Pc eu zic ca cred ca nu ii slab. procesor 2.80 GHZ, ram 2.00 GB, placa video ati radeon 3000 graphics. Ce zici ii de la PC?

| iVortex a răspuns (pentru andrei1694):

PAi atunci cred ca e laguit jocul, sau ai ceva probleme la pc.