| Andreeas2011 a întrebat:

de curand am descarcat jocul prototype dar am o problema nu stiu de ce dar imi merge greu(se blocheaza si se misca cam lent), vreau si eu sa stiu ce trebuie sa fac ca sa fac sa mearga normal, va rog ajutor. Funda celui care ma ajuta cel mai mult.

Răspuns Câştigător
| CatelusaFlaffy a răspuns:

Pai la setings la world details... oricum nu conteaza la ce umbli pentru ca daca e ceva il dai inapoi incearca sa schimbi valorile de exemplu rezolutia las-o la fel dar dale la minimum pe celelalte ar trebui sa mearga altceva numa stiu ce ar trebui adica cam asta ar fi tot

5 răspunsuri:
| ZaineaM a răspuns:

Ai placa video prosta si de aia. Mai scade din rezolutiewinking

| Andreeas2011 explică (pentru ZaineaM):

La cat sa o pun?

| ZaineaM a răspuns (pentru Andreeas2011):

Habar n-am pana la cat iti merge tie... pune-o si tu mai mica. daca vezi ca merge mai bine mai ridica in continuare pana cand incepe sa iti mearga prost

| CatelusaFlaffy a răspuns:

Pai...daca vrei sa iti mearga scadei din antialiasingul de la setari sau rezolutia si incearca sa schimbi rezolutia din ce in ce mai mica si sa te uiti cu care merge mai bine in orice caz trebuie sa scazi din detaliile jocului in caz ca ai placa mai mica sper sa reusesti BAFTA e super jocul o sa apara 2 la anul in martie big grin

| Andreeas2011 explică (pentru CatelusaFlaffy):

Ai putea sa imi explici pe la ce trebuie sa umblu si pe unde dar nu cu rezolutia