| FlrnAdn a întrebat:

De ieri, dupa ce am facut update-ul la skype, imi da o eroare "Entry Point Not Found" si zice "The procedure entry point NtAlpcSendWaitReceivePort could not be located in the dynamic link library ntdll.dll.". Ce inseamna?

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Ai cumva Kies instalat in pc? Kies este un software care face transfer de date intre telefoanele Samsung si calculator.
Daca DA, fa update la software (instaleaza ultima versiune a programului)
Acum intra in C -> Windows -> Sistem 32 ->cauta fisierul -> avrt.dll si redenumeste-l dar pastreaza terminatia de la urma.dll. Il poti redenumi -> text.dll.Trebuie sa fi logat ca administrator pe computer pentru a face modificarea.

Succes!