| costisuruniuc a întrebat:

Buna TPU am o problema la pc vreau sa deschid unele programe si imi zicesadThe procedure entry point_except_handler4_common could not be located in the dynamic link library msvcrt.dll)si la titlu zice entry point not found.

3 răspunsuri:
| Thewitcher a răspuns:

Aceasta problema o am si eu.Este numai pe windows XP din cate stiu eu, dar nu are o rezolvare clara.Cea mai buna solutie e sa schimbi windows-ul sau sa-l duci l-a un profesionist

| costisuruniuc explică (pentru Thewitcher):

Da dar eu am windows 7

| Thewitcher a răspuns:

Atunci inseamna ca Entry point-ul apartine unui alt windows, ti-ai schimbat windows-ul de curand? Dar oricum de unul singur n-ai cum sa repari chestia asta.Trebuie reparat de un profesionist