| Alinaaa17 a întrebat:

De o luna. am participat la un concurs de frumusete pe facebook in care participa si o prietena de-a mea dar pentru ca facea totul impotriva mea si aduna mai multe likeuri ca sa fie pe primul loc. a inceput conflictul. Acea fata care la organizat este prietena cu ea. a ajutat-o sa castige si tot asa. mie una nu mi se pare corect totusi e un concurs nu are voie sa o ajute cel/cea care il organizeaza si pune regulile Acum i-am spus sa stearga poza mea deoarece concursul a luat sfarsit dar nu vrea Ce pot sa fac? Nu vrea sa inteleaga face totul contra mea cum pot sa fac sa intru pe facebookul concursului si sa-mi sterg poza Va rooog ajutati-ma.

2 răspunsuri:
| QuadruplePersonality a răspuns:

Raportează poza.
Sau las-o acolo, dacă ai pus-o, ăia au tot dreptu să o păstreze în album.

| KaiyoAino a răspuns:

\cere la modul public sa ti se stearga poza din album, taguind pagina respectiva, pentru ca nu ai fost multumita de felul in care a fost organizat acel concurs. Fa in asa fel ca la cometariu tau sa subscrie cat mai multi oameni, in asa fel incat lumea sa inceapa sa banuiasca cum a fost ales castigatorul. Daca se va isca putin conflict in jurul afimatiei tale crede`ma ca mai mult ca sigur iti va fi staersa poza.