| LarissaMouse a întrebat:

eu ma gandeam sa fac un concurs pentru a da niste funde. uitati regulile:
in fiecare zi voi posta o intrebare.ca sa va dati seama ca face parte din concurs, va fi asta la inceputul ei : >T-P-U-concurs.
deci:eu voi pune o intrebare din cultura generala mai mult la aceasta categorie.acest concurs este pentru cei care au mai putin de 10 funde. poate toata lumea sa participe, numai ca cei care au mai mult de 10 funde nu vor avea sansa sa castige funda, dar le voi oferi voturi.
cei care vor folosi un limbaj vulgar nu va primi nimicsi chiar il voi raporta.cam asta e regulamentul.cine vrea sa participe sa spuna aici si de maine, adica 03.08.2011 vom da start concursului. vreau cat mai multi participanti.
vor castiga funda cei care vor oferi cel mai corect raspuns si cel mai frumos justificat. cei care participa vor avea vot din start!

p. s.:am ales aceasta categorie pentru ca e cea mai vizitata, ca sa poata participa multe persoane care au sub 10 funde.

5 răspunsuri:
| Andarock a răspuns:

---> Inteleg ca vrei sa fi bun/buna si sa oferi funde, dar NU ESTE CORECT!

---> Acest lucru este interzis pe TPU! (asa cred!)
---> Eu te-as sfatui sa nu organisezi nici un concurs, deoarece este posibil sa te ban! sad
---> Ai mare grija!

---> Pupici! :*

| Aηηy a răspuns:

Eu vreau sa particip big grin.

| LarissaMouse explică:

Buna andarok! cred ca ai dreptate.mai bine nu risc.voi renunta la idee.toata lumea, imi pare rau dar nu mai fac acel concurs.imi pare rau!

| stweety10 a răspuns:

Nu esti corecta. Faci discriminari. De ce sa nu ia fundita si cei care au peste 10?

| dulcikcamierea a răspuns:

Eu vreau sa particip, pentru ca sunt noua si nu am inca nici o funda