| Rizer a întrebat:

Buna
De unde fac in Word randul sa fie de o anumita dimensiune si spatiile in stanga si in dreapta, sus si jos? Mentionez ca am word 2003 si as vrea concret pasii care trebuie sa-i fac ca nu ma prea pricep!
Astept lamuriri!

1 răspuns:
IMPERIA
| IMPERIA a răspuns:

Dragă @tzupyka, ai aici un tutorial care-ți explică pas cu pas ce ai de făcut. Ceea ce vrei tu să faci sunt operațiuni de formatare a textului, le găsești la pag.10-11 ale tutorialului. Mari succese!
http://www.scribd.com/doc/13712681/cum-se-lucreza-in-office-2003