| Ancu4 a întrebat:

deci acum ceva timp, mai de mult am jucat cs si nu aveam problema asta. Deci il descarc intru in el si mi se face ecranul negru. Nu merge, dar nu imi facea asa inainte ( in caz ca e de la monitor etc)
Help. Multumesc

2 răspunsuri:
| ITPlace a răspuns:

Salut!
Aici pot sa intervina mai multe cauze:
- Driverul de la placa video trebuie sa fie updatat la zi
- Cs-ul pe care-l ai e posibil sa fie buguit
- Ai incercat sa vezi cu ce placa iti porneste dedicata/integrata?
- Ai incercat si alte cs-uri?
- Ai windows 7, problema de pe windows 7 e cunoscuta de ceva timp si tine de modul de compatibilitate, click dreapta-> compatibility -> xp sp3 si ar trebui sa-ti mearga.
Multa baftawinking

| Ancu4 explică (pentru ITPlace):

Multumesc, voi incerca.