| LolaLL a întrebat:

Deci am o intrebare pentru ce-i care se joaca transformice...stiti niste coduri pentru branza sau capsuni, dar in afara de astea cu /facebook si schimba parola....bine sau alte coduri nu neaparat pentru branza, dar asta ar fi in principiu. A, stiti si niste trucuri? Dau funda celui mai bun raspuns!

1 răspuns:
| Actaar a răspuns:

Faza e ca pentru jocuri online gen WoW LoL Metin etc. toate datele sunt stocate pe un server.
Fara acordul lor nu poti obtine resurse prin "coduri" sau programe.
Orice vezi pe net, si oricat de credibil e, sunt doar tepe.
Singuril mod non-legit sa obtii ce zici e sa le spargi serverele (lucru foarte complicat si pedepsit plin lege).
Sper ca te-am ajuta si fi ma precaut pe viitor happy