| miha67532 a întrebat:

Deci eu ma joc jucul Garena Free Fire și am fost intrată într-un guild nu dau nume unde mi-am pus inițialele guildului. Il cunosc in realitate pe liderul guildului si intr-o seara am avut war si am jucat la duo eu cu fratimiu iar el dupa a iesit din guild ca se oftica liderul. Am iesit si eu dupa deoarece daca nu era el eu nu mai aveam cu cine sa intru la waruri si m-am gandit sa intru într-un nou guild. Însă am crezut ca in guildul in care sunt o sa primesc cereri o sa joc la war dar nu e asa. I-am dat mesaj liderului guildului ca sa intru in guild dar a fost o alegere proasta. Acum vreau sa ies din guildul asta dar nu stiu cum sa o fac deoarece nu vreau sa se supere liderul noului guild in care am intrat si pe care in real nu il cunosc. Ce sa fac ca sa fiu data afara din guild? Ca nu vreau sa ies eu ca am mai fost si inainte intrata si acum nu vreau sa se supere. Ce sa fac rau incat sa fiu data afara ca nu imi place sunt doar copii toxici.

6 răspunsuri:
| Alverto a răspuns:

Free fire? E clar dacă joci free fire

| miha67532 explică (pentru Alverto):

Ce are daca ma joc Free Fire?

| Alverto a răspuns (pentru miha67532):

Pai mă, câți ani ai?

| miha67532 explică (pentru Alverto):

Nu inteleg, nu iti place, nu te joci bine nu e vina mea Eu am investit o grămadă in acest joc si e treaba mea ce ma joc si ce nu

| Alverto a răspuns (pentru miha67532):

Eu nu vorbeam despre joc, eu te-am întrebat la modul cel mai serios câți ani ai

| miha67532 explică (pentru Alverto):

Pai de ce vrei sa știi cati ani am?