| Helpme1244 a întrebat:

Deci in urma cu ceva timp, vreo 5-6 zile mi-am cumparat FIFA 19 pe pc si nu stiu ce are ca atunci cand pun jucatori la TRAINING imi arata de exemplu : 88 ovr dar dupa catva timp imi apare ca e 87 la fel si in squad, ce credeti ca e? E un bug?

Mentionez l-am luat de pe G2a

4 răspunsuri:
| Alexuţ02 a răspuns:

Că nu ai salvat ce ai făcut după antrenament.

| Helpme1244 explică (pentru Alexuţ02):

Ba da, am salvat ca sa mi se repete si peste cateva zile in joc

| Alexuţ02 a răspuns (pentru Helpme1244):

Atunci, e din cauza vârstei jucătorului, cei peste 32 ani de exemplu au probleme să-şi menţină aceeaşi formă, pentru că sunt totuşi bătrâni şi le scade ratingu

| Helpme1244 explică (pentru Alexuţ02):

Stiu. dar treaba e ca jucatori au in 20 si 25 de ani