| Inteligentul_9769 a întrebat:

Bunahappy Deci intrebarea mea este urmatoareabig grin M-am jucat pe Assassin Creed 2 i am luat finala si mi o placut foarte mult jocul si am vazut mai multe chesti pe nett assassin creed broterh nu stiu cum si assassin creed revelation poate sa imi explice si mie cineva ce assasin creed is alea? ca de exemplu assassin creed 3 4 ca nu inteleg! si sa mi le puna in ordine

Răspuns Câştigător
| Armaghedon7 a răspuns:

1.Assasin's Creed este cand se naste ezio.
2.Assassin's Creed 2.Este cand deja a invatat sa se lupte si mai multe...
3.Assasins's Creed Brotherhood.Este cand isi face el fratii care ii cheama in ajutor la asasinari la asedii si mai multee...
4.Assassin's Creed Relevation Este atunci cand el imbatraneste...
Funda baaa!

| Kaichou a răspuns (pentru Armaghedon7):

1.Assassin's Creed 1 = Altair.2.Assassin's Creed 2 = Un cutscene se naste Ezio.3.Assassin's creed Brotherhood = Ezio cauta "Apple of eden" "eliberarea romei" etc...4.Assassin's Creed revelation = Ezio cauta raspunsuri legate de Altair.Le sti foarte bine! sunt fata...laughing.

1 răspuns: