| florin1979 a întrebat:

Buna dimineata! unele jocuri mai "performante" sa le zic asa, daca merg in reluare, merg asa din cauza procesorului prea mic, a placii video sau a memoriei RAM?

Răspuns Câştigător
| solumaam a răspuns:

Daca RAM-ul este insuficient normal ca se misca incet!
Bineanteles ca si daca se incalzeste procesorul din cauza prafului acumulat in radiator va merge incet dar atunci ar merge lent si la celelalte aplicatii.
Poate fi si din placa video... daca este mai slaba vezi jocul in frame-uri si se misca sacadat!