| igrec005 a întrebat:

Buna din nou! Cum fac ca sa instalez sims store? Si.cum fac ca sa fac simpoints?

2 răspunsuri:
| CrytekEngine6 a răspuns:

nu poti, decat sa intrii pe http://store.thesims3.com/ Si cumperi pe bani, simpoints le faci cu cat joki mai mult online si faci mai multe activitati, funda?

| victtor a răspuns:

Doar cu bani poti sa iti cumperi...dar nu te ajuta cine stie ce
daca iti bagi jocu cu toate expansiunile ai tot ce iti trebuie.eu il astept si sims 3 pets :X si cu celelalte 7 expansiuni ii super love struck