| gago a întrebat:

Buna dragi prieteni va rog frumos ajutati-ma nu stiu ce sa mai fac mi-am luat sky metin2 si cand dau in el imi zice metin2 CREATE NO APPROPRIATE DEVICE deci credeti-ma nu stiu ce sa mai fac l-am sters l-am luat iar si nu merge crying va rog frumos ajutati-ma multumesc mult

9 răspunsuri:
| gago explică:

Dragi prieteni am aflat cum sa rezolvi problema happy deci cei care au aceasta problema intrai in config si setati alta rezolutie si merge happy Va urez multa bafta si o viata frumoasa

| oliver1402 a răspuns (pentru gago):

OOoOOOO mersi mi-ai raspuuns la intrebarebig grin

| TooSexy a răspuns (pentru oliver1402):

Mie nu imi merge...am incercat toate rezolutiile dar degeaba.la orice metin imi face faza astasad

| FTWSoulReaperFTW a răspuns:

Sallut.Si eu am avut acceasi problema dar am aflat cum s-o rezolv. apasati clic dreapta pe iconita cu care porniti metinu, intrati la proprietens si dati lacompatibilitate, si alegeti windows xp sp3

| Anonimuuuu a răspuns:

Mie imi merge ultimaa rezolutie

| lariss123 a răspuns:

Baga id : gabriel20092010 in lista vb cu el si te rezolva:*

| thesaddest20 a răspuns:

Si eu am aceeasi problema imi spune asa:JoKoMt2.CREATE_NOT_APPROPRIATE_DEVICE l-am facut o data dar cand am deschis pc-ul din nou nu mai imi mergea la fel imi spune JoKoMt2...
Nu inteleg ce trebuie sa ii fac, am windows 8 si eu cred ca asta e de vina.
Va rog ajutati-ma
Dau Funda!

| thenewguy a răspuns:

Nici mie nu imi merge daca incerc sa schimb rezolutia mi se schimba iar 800x600 cum a fost prima data merge doar a 2-a rezolutie si pe aia imi da aceeasi eroare