| Commandoo a întrebat:

Este cineva care se joaca Mt2ro serverul taurus sa crestem impreuna + dau arme si bani in joc! funda urgent
Va iubesc!

Răspuns Câştigător
| Dennii14 a răspuns:

Buna. Am jucat si am cont de 42 regatu albastru pe sv taurus big grin

| Commandoo explică (pentru Dennii14):

Poti sa imi dai contul? imprumut sa ma cresc?
ilti dau rib + 9 si yang pe el

| Dennii14 a răspuns (pentru Commandoo):

Pai nu il dau pentru ca : 1 e fata si 2 mai joc si eu. Dar foarte rar

| Commandoo explică (pentru Dennii14):

Nu conteaza daca e fata si nu mil trebuie mult! sa ma cresc numa

7 răspunsuri:
| DzEk0 a răspuns:

Salut, Am cont pe metin2ro sv taurus regat Rosu lv 65tongue

| adimancool a răspuns:

Man am cont de lvl 65 pe taurus reg galbenbig grin un ninja id meu e manstar072 dai niste iteme sau yang si e al tau

| clauudiu231 a răspuns:

Am si eu cont Lvl 40 Dami add claudiu _andrey11.

| Commandoo explică (pentru clauudiu231):

Nu ajuta sa iti iti dau add. Lasa nu ma mai jco daca vrei cv sa imi spui imi spui doar la mess pe dan_extrem