| TCosmin a întrebat:

Este o cale in Gta Sa sa salvez un vehicul dar nu in garaj? Eu am descarcat un savegame cu asa ceva si nu stiu cum se face?

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Doar in garaj poti salva masini. Vezi ca poti salva peste save gameul downloadat de pe internet. Dar nu mai are farmec jocul daca iei gata facut.

| TCosmin explică (pentru anonim_4396):

Ideea ca nu vreau jocul gata facut, si pur si simplu se poate cumva din moment ce eu am un savegame cum zic eu. Da vreau sa il fac eu. Stii am incercat cu cleo mod dar nu face mare lucru. E COMPLICAT. Macar am rezolvat penultima problema.Acum il am tradus in romana.

| RockLife a răspuns:

Pui masina unde vrei tu, te duci in casa la caseta aia si dai save.