| Vladex1 a întrebat:

este vorba despre Counter Strike 1.6. Am o problema f. grava.
Can vreau sa dau pe New Game sau Exit sau Find server imi zice mesajul acela ca at. cand se conecteaza(Estabilishing connection to server), iar aopi Retriving connection to server. Nici nu pot inchide sau juca cs din cauza acestui BUG. Va rog ajutor (Funda)

Răspuns Câştigător
| bbbbbsteam a răspuns:

Pai,eu joc de cam 6 ani si nu mi s-a intamplat niciodata.
Ai reinstalat cs -u sa vezi? Sau daca nu ia-ti steam happy ca sigur va merge si nu e foarte scump 10 Eurobig grin

1 răspuns:
| cr1571n3l a răspuns:

Nu e bun C-sul, ia de aici 1.6 normal sau modificat :
http://valceawar3ft.forumz.ro/t15-download-cs-16