| Stratulat_GaBryel_1991 a întrebat:

happy
Am o problema cu jocul Counter Strike 1.6, de fiecare data cand intru in joc (cu modemul stins) ies imediat din el fara a face nimic.Iar cand intru cu modemul aprins ma conecteaza la un server fara sa aleg la care si fara sa vreau. Chiar daca dau la New Game; Find Server tot la acel server ma duce.Va rog ajutati-ma, ce ar trebui sa fac? straight face

1 răspuns:
| cezy006 a răspuns:

Pai nu e logic ca daca ai modemul stins nu merge si daca e pornit merge...jocul are nevoie de internet? laughing)
Deschide modemul si merge.