| Tamas_Nicol_1997 a întrebat:

Eu joc "AVATARIA"(un joc de pe facebook).Am ajuns la nivelul 8 si nu stiu cum se castiga generozitate...Daca e cineva jucator de avataria.mi-as dori foarte mult sa ma ajutati daca puteti. Sper ca m-am exprimat corect incat sa intelegeti intrebarea..Va multumesc mult.

2 răspunsuri:
| Razviiiiii a răspuns:

Te duci in club, inviti si prietenii, acolo si dai pe un prieten si dai ''treat'' si dupa-aia alegi ce cocktail vrei sa ii dai si dupa-aia trebuie sa iti cada generozitate.
Sper ca te-am ajutat.

| Imbrea_Claudiu_1972 a răspuns (pentru Razviiiiii):

Multumesc