| anonim_4396 a întrebat:

Am contul de facebook privat si as dori sa il fac in asa fel incat utilizatorii sa poata sa dea,, Urmareste " si nu stiu cum. Puteti sa ma ajutati? Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| DennyxD a răspuns:

Intai intri la setarile facebook-ului ca sa il faci public.Setezi optiunile acelea ca toti sa vada ce postezi, toti sa te poata contacta.Am impresia ca pentru a putea ca cineva sa iti dea ` follow` trebuie sa ai varsta pe faceboom pusa 18 ani. Eu asa imi amintesc ca am citit odata. aa, uite ca am gasit din nou cum se face -> To start allowing people to follow you:

Click at the top right of any Facebook page
Click Account Settings
Click Followers from the left column and then check the Turn on Follow box.
dar eu nu gasesc ceea ce spun ei..probabil daca modifici varsta peste 18 ani o sa apara, nu stiu.

2 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

CUM SA ACTIVEZI BUTONUL ''URMARESTE'' DE PE FACEBOOK! iNTRA AICI https://www.facebook.com/about/follow da click pe Activeaza Urmarirea si apoi Editeaza Setarile. Succes!