| Melania2002 a întrebat:

Joc avataria pe Facebook si nu stiu cum fac sa ma marit cu un prieten din joc. Va rog ajutati-ma!

5 răspunsuri:
| denisursu90 a răspuns:

Asculta trebuie sa te saruti cu iubitul/a pina ce ajungi la cei mia buni prieteni apot trebuie sa va cereti la prieteni dupa aceea trebuie sa va sarutati pina ce se umple de 2 ori dragoste apoi il ceri sau te cere accepti si baiatul trebuie sa cumpere inelul

| denisursu90 a răspuns:

Asculta trebuie sa te saruti cu iubitul/a pina ce ajungi la cei mia buni prieteni apot trebuie sa va cereti la prieteni dupa aceea trebuie sa va sarutati pina ce se umple de 2 ori dragoste apoi il ceri sau te cere accepti si baiatul trebuie sa cumpere inelul Funda!

| Ionut_Buraciuc_1997 a răspuns:

Da e foarte usor! -_-

| Iuliana_Iulia_1999 a răspuns:

Pai tot il saruti pana ajungi la familie... dupa care el trebuie sa cumpere inelul de logodna si sa te cerara dupa care tu iti iei rochia de mireasa si verighetele si va casatoriti

| Floryn_Floryn_1995 a răspuns:

Pai trebuie sa te faci famili si dupa trebuie baiatu sa faca 15000s casa iei inelu de logodit da numa baiatu are voie sa ti dea inelu de logodire si dupa tu iti iei rochie de mireasa si el costum de mire si dupa unu dintre voi cupara inelu de casatororie si iti di acolo unde iti arta ceererea de pietenie si iti arta o inimia rosi si scrye mary si acolo dai si iti arta sa dai party dai si dupa iti trebuie o fata si un baiat si dupa iti arta sa dai o fata si lu sa dea un baiat si sutti castoriti.