| Pufoshenia a întrebat:

Hristos a Inviat. Voua va merge lady popular mie de ieri nu imi merge tot spune ca e in reparati. Voi nu stii ce se intampla? Dau fundita si vot:Xhappy

2 răspunsuri:
| DanaVisatoarea a răspuns:

Adevarat c-a inviat! Nu merge pentru ca sitului i se fac unele modificari au reparatii nu merge doar pe mozilla 4 dar mozilla merge foarte greu.Ar trebuii sa astepti cateva saptamani pana termina creatorul jocului modificarile. funda?

| FetitaTaDeCartier a răspuns:

Buna hristos a inviat da stiu nici mie nu-mi merge si am pus si eu intrebarea si da e in reparati la intrebarea mea au zis ca e in reparati sau a zis ca merge pe un net mozila am si eu mozila si am incercat dar nu merge eu isa astept chiar daca m-am plickty dar macar isa avem o versiune noua a jocului bafta fundita te rogggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggg