| anonim_4396 a întrebat:

Voua va merge lady popular? Ce se intampla?

9 răspunsuri:
| Florinaaaaaaaa a răspuns:

Nu! Deci la nimeni nu merge deoarece sunt ceva probleme sau poate administratorii jocului se ocupa cu ceva surprize.Nu se stie pup si te rog imi dai o funda? Am nevoie!

| mymy a răspuns:

Pai se lucreaza la server :D adica sunt ceva probleme. Adminii incearca sa le rezolve. La nimeni nu merge. Dar totusi iti sugerez forumul ladypopular : http://forum.ladypopular.ro/index.php iti faci cont si poti posta ce vrei! Dar sa citesti regulamentul inainte. Te pup :*

| mymy a răspuns:

Gata s-a rezolvat big grin Acum merge.incet sad dar merge big grin

| JustBelive a răspuns:

Pai nu stiu daca marge dar sut convinsa ca va merge! Poate ca acei oameni care au creat site-ul in editeaza.
Pa, pa!

| βǿβǿ a răspuns:

Nusad
nu stiu ce se intampla.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu! e foarte enervant! cred ca se fac modificari... poate o colectie noua! sau o promotie...si aleg preturile

| YangMin a răspuns:

NU mergea lady popularul deoarece se aceau nite schimbari la site si nu mai puteau sa raspunda a feedbakuri sau a celelalte asa ca deconectat transmisia pe o perioada scurta de timp!

| YangMin a răspuns:

NU mergea lady popularul deoarece se faceau niste schimbari la site si nu mai puteau sa raspunda a feedbek-uri sau la celelalte asa ca ne-au deconectat transmisia pe o perioada scurta de timp!

| Emmy_4970 a răspuns:

Acum merge.