| jeleeu a întrebat:

Bună
Îmi poate spune cineva care sunt toate pachetele de extindere *expansion packs* pentru sims3 şi/sau de unde le pot cumpăra? Mersi

Răspuns Câştigător
| SilviaDulcik a răspuns:

Esti sigura ca vrei sa cumperi tot pachetul?
Jos pe pagina gasesti tot : http://sims.wikia.com/wiki/Expansion_pack
In legatura cu preturile, pe Origin apar reduceri la Sims 3 si jocul cat si aproape toate EP sunt fiecare 5 euro.
Daca crezi ca ai noroc mai mare cu copii fizica, poti sa cauti la Altex.

De ce vrei Sims 3 cand Sims 4 bate la usa?

| jeleeu explică (pentru SilviaDulcik):

Am deja sims 3 instalat, si sims 4 nu mi se pare mare chestie, nu stiu.
multumesc happy

| SilviaDulcik a răspuns (pentru jeleeu):

Eu am Sims 3 + Late Night + High-End Loft Stuff si imi este de ajuns. Vreau sa incerc Sims 4 sa vad daca este mai bine optimizat decat Sims 3.