| lalala20 a întrebat:

Imi poate spune cineva daca se mai gaseste jocul bomberman? Dar acela vechi, jocul pe care il jucam cu totii cand eram mici, am vazut ca sunt facute multe alte variante, dar nici unul nu se compara cu acela! Mersi!

2 răspunsuri:
| Andrei7520152 a răspuns:

Exista o suta de jocuri bomberman, dar poate te referi cumva la atomic bomberman?
http://www.gameswin.biz/gameen.php?id=536

| lalala20 explică:

L-am gasit! Doar ca... nu stiu de unde il pot descarca, sau macar sa ma joc pe net. Jocul e Dyna Blaster! Daca ma puteti ajuta sa imi spuneti unde il gasesc, m-as bucura!